Terug naar evenementen
Zomertruck. Een zomerse zaterdag in Graauw.
De foodtruck van De Ketchupfabriek wordt ook in 2024 op acht zaterdagen omgedoopt tot Zomertruck. De Zomertruck staat op het terras van de fabriek in de Kortestraat in Graauw. Bij de foodtruck kun je op die dagen lekker genieten van streetfood, huisgemaakte limonade en mocktails.
Zomertruck is het ook het start- en eindpunt van twee leuke wandelingen door de polders bij Graauw, een wandeling van een kleine 6 kilometer en een wandeling van een kleine 10 kilometer. De wandelingen brengen je langs prachtige fruitboomgaarden, over onverharde paden en laten je genieten van de mooiste vergezichten.
We hebben ook een leuk fietsroute van 20 kilometer voor je bedacht. Ook deze route laat je al het moois van de Oost-Zeeuws-Vlaamse polders zien.
Organisator
De Ketchupfabriek
Locatie
Oude Kaai 16
4569 AB Graauw
Nederland
Openingstijden
12.00 - 18.00 uur